O nas

Ostrowo to maleńka, ale niesamowicie malownicza wioska, położona na wzniesieniu „Kępy Ostrowskiej”, na północy Kaszub. Kryje ona w sobie tradycje sięgające nawet kilkuset lat wstecz. Pewnikiem naszego regionu jest Bałtyk, który oferuje nam nie tylko możliwość rekreacji, ale i docenienia pomorskiej kulinarnej historii, której sekrety przekazywane od pokoleń pragniemy kontynuować w naszym barze.

Najwyższa jakość i świeżość ryb morskich oferowanych w naszym barze, przygotowywanych jedynie z dodatkiem soli morskiej pozwala wydobyć ich niesamowite walory smakowe. Sprawia to, że potrawa nie traci swojego naturalnego charakteru.

Nasze dania, a w szczególności ryby zawsze przygotowywane są na świeżym oleju. Ponadto oferujemy Państwu pyszne przystawki z kuchni kaszubskiej, takie jak:

  • tatar z łososia
  • carpachio z łososia
  • śledzie zapiekane w zalewie octowej
  • rolmopsy śledziowe.

Dysponujemy także szerokim wachlarzem innych dań obiadowych, fast-food i ofertą śniadaniową.

Posiadamy duży wybór regionalnych piw browaru „Amber”.

Przygotowanie naszych potraw opieramy o tradycje kulinarne regionu Kaszub oraz przepisy rodzinne przekazywane od pokoleń. Indywidualne traktowanie każdego klienta pozwala na dopasowanie oferty do potrzeb naszych gości.

Bar pod brzozami - O nas

Poza częścią przeznaczoną do spożywania posiłków na terenie baru znajduje się plac zabaw dla dzieci z huśtawkami i zjeżdżalnią – nie będziesz musiał martwić się o swoje pociechy!

 

Zapraszam serdecznie, Bernadeta Zaczek.

Kategorie

Archiwa